Hakkımızda

Hakkımızda

1993 Yılında Gönen Mobilya olarak kurulan firmamız mesleğe 1982 yılında başlayan Gönen Ünal (Gönen Usta) tarafından faaliyete geçirilmiştir.

Babamızın mesleği doğrultusunda şekillenen mesleklerimizle birlikte firmamızda isim değişikliğe gidilip 2019 yılından itibaren Gusta Mobilya Mimarlık Mühendislik olarak devam etmekteyiz.
Firmamızı mobilya, mimarlık , iç mekan tasarım projeleri alanlarında ; en başta müşteri memnuniyeti olmak üzere fonksiyonellik , kalite ve güvenirlik eşliğinde daha ileri taşımayı hedeflemekteyiz.

MOBİLYA ÜRETİM / UYGULAMA

İstek ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturduğumuz iç mimari projemizi , bünyesinde bulunduğumuz imalathanemizde üretilip montajını gerçekleştirilmekteyiz.

İÇ MİMARİ TASARIM,  PROJE VE UYGULAMA HİZMETLERİ

GUSTA , modern yaşam izlerini tasarım detayları ile bütünleştirerek etkileyici mekanlar oluşturur. Özgün tasarımları iç mimari destek eşliğinde, kişiye özel hizmet anlayışında özenle ele alır.
Gusta, modern ve fonksiyonel tasarımların buluştuğu hedef noktadır.

MİMARİ TASARIM , PROJE VE UYGULAMA HİZMETLERİ

Mimari tasarımlarda önceliğimiz modern ve özgün olmakla birlikte yapılan yatırımın optimizasyonu, malzeme, fonksiyonellik ve detay çözümleri de beraberindedir.

DANIŞMANLIK VE PROJE YÖNETİMİ / ANAHTAR TESLİM

Mimari, inşaat ve iç mimari projeler için ortaya konan hedefleri ve ilerleyişi taki ederek , başarılı bir sonuç için ; zaman, maliyet ve kalite unsurlarını dengeli bir işleyişleyönetmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetleri şu başlıklar altında toplayabiliriz.

  • Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
  • İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
  • Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri
  • Anahtar Teslim Projeler
  • Proje Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı
  • Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi